Club Auto Hégr

Jen samé výhody

Karta CLUB AUTO HÉGR Vás opravňuje čerpat následující slevy a výhody na všech provozovnách společnosti AUTO HÉGR:
  • Sleva 3% na náhradní díly a příslušenství
  • Sleva 10% na servisní práce
  • Odvoz z/do servisu AUTO HÉGR, a.s., v rámci města zdarma
  • Uzavření výhodného pojištění
  • Nonstop pomoc v případě poruchy
  • Komplexní péče v případě nehody
pozn: tyto slevy se nevztahují na akční nabídky a nedají se kombinovat s jinými slevami.

Další mimořádné slevy a výhody Vás na kartu CLUB AUTO HÉGR čekají u široké palety partnerských firem sdružených v katalogu Sphere card. Bližší informace a kontakty na všechny partnerské firmy získáte na www.sphere.cz.

Jak získám kartu CLUB AUTO HÉGR?
Kartu CLUB AUTO HÉGR získáte automaticky při zakoupení nového vozu nebo ojetého vozu v ceně nad 50.000 Kč v období od 1.7.2005, pokud máte bydliště na území ČR.

Jak získat novou kartu po skončení platnosti té původní?
Platnost karty CLUBU AUTO HÉGR je 3 roky. V AUTO HÉGR striktně nevyžadujeme, aby měl zákazník platnou kartu – uznáme a poskytneme slevy i na tu kartu, které skončila platnost.
U ostatních 9 000 partnerů, kde můžete čerpat slevy bude však vyžadována karta platná.
O novou kartu lze zažádat u emitenta karet společnosti EFIN, spol. s r.o., K Hájovně 753/9, 142 00 Praha 4, Tel.: 241 710 502, Mobil: 608 983 483, E-mail: sphere@sphere.cz a to za poplatek 1500,-Kč a nebo přímo u AUTO HÉGR, a.s. u p. Žerníčkové, Tel.: 583 031 944, E-mail: katerina.zernickova@auto-hegr.cz za zvýhodněnou cenu 500,-Kč. Pravidelným zákazníkům vystavíme kartu na požádání ZDARMA.

Kde všude využiji kartu CLUB AUTO HÉGR?
Především ve všech třech provozovnách společnosti AUTO HÉGR v Olomouci na Hněvotínské ulici, ve Šternberku na Olomoucké ulici a v Šumperku na Jesenické ulici.
Dále na všech obchodních místech, označených samolepkou s logem Sphere card. Kompletní databázi najdete na internetových stránkách www.sphere.cz. Dnes už je to více než 9.000 míst po celé České republice i na Slovensku.

Na co mohu využít kartu CLUB AUTO HÉGR?
Kartu CLUB AUTO HÉGR využijete k čerpání řady slev a výhod. U společnosti AUTO HÉGR, a.s. se slevy a výhody vztahují na činnosti spojené s provozem automobilů, ať již nových či ojetých. Naši kartu CLUB AUTO HÉGR ale můžete využít i u řady partnerů v následujících oblastech:

Automoto – cestovní kanceláře – divadla, kina – elektro, počítače – fotoaparáty – hračky – klenoty, hodinky – knihkupectví – květinářství – nábytek – oděvy, obuv – oční optika – parfumerie, drogerie – restaurace – sportovní obchody a centra – ubytování (hotely, penziony) – vše pro dům a zahradu.

Jak používat kartu CLUB AUTO HÉGR?
Kartu si na vyznačené ploše podepište.
Karta je platná na území ČR a SR.
Slevy a výhody poskytují partneři na místech, která jsou označena samolepkou s logem Sphere card případně certifikátem.
Chcete-li čerpat výhody, upozorněte na použití karty před placením.
Majitelem karty může být osoba starší 15 let.