Kde nás najdete - Olomouc

Jak se k nám dostanete

- od Prostějova (Brna)
Po příjezdu do Olomouce odbočíte na první světelné křižovatce (pod supermarketem OBI) vlevo. Hraniční ulicí se dostanete stoupáním přes dvě křižovatky na Tabulový vrch a první odbočkou vpravo budete sjíždět k našemu autosalonu, který leží asi 300 metrů od křižovatky po Vaší levé straně.

- od Litovle (Mohelnice)
Po vjezdu do Olomouce projedete rovně přes tři světelné křižovatky. Doporučujeme držet se v pravém jízdním pruhu, i když bývá pomalejší. Na čtvrté světelné křižovatce v pořadí odbočíte vpravo směrem k nemocnici. Pojedete stále rovně do mírného stoupání. Najdete nás přibližně po 500 metrech na pravé straně.

- z Náměště na Hané
Po příjezdu do hanácké metropole Vás přivítají po pravé straně budovy Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého. Vy pojedete dál z kopce dolů po třídě Míru, minete Hřbitovy města Olomouce po levé straně a vedle zastávek tramvají odbočíte doprava na Okružní ulici. Pojedete až nahoru na kopec a po asi 200 metrové rovince zahnete na křižovatce vlevo. To už budete sjíždět k našemu autosalonu, který leží po Vaší levé ruce.

- z Uničova
Po vjezdu do města pokračujete Lazeckou ulicí až na její konec, potom doprava kolem fotbalového stadionu SIGMY Dolní Hejčínskou, stále po hlavní silnici přes železniční přejezd a do kopce Erenburgovou ulicí až na hlavní obchvat. Odtud doleva na Foerstrovu třídu (opatrně při přejíždění obou směrových pruhů) a přes tři světelné křižovatky stále rovně. Na čtvrté křižovatce (u fakultní nemocnice) odbočíte doprava a čeká Vás posledních zhruba 500 metrů k našemu autosalonu. Hledejte nás po pravé straně.

- od Šternberka (Bruntálu, Opavy)
Budete přijíždět Chválkovickou ulicí a pojedete směrem na obchvat (do Hodolan). Přejedete železniční přejezd, potom most přes Bystřici, minete budovy Selika a přijedete na velkou světelnou křižovatku u divadla v Hodolanech. Zde se dáte doprava a po obchvatu projedete prakticky celou Olomoucí. Za benzinovou pumpou Total a za sjezdem na dálnici do Brna (kam sjíždět nebudete) se dostanete až ke světelné křižovatce u fakultní nemocnice. Tady odbočíte doleva a pojedete do kopce posledních zhruba 500 metrů. Náš autosalon najdete po Vaší pravé ruce.

- od Lipníku (Hranic, Ostravy)
Velmi snadno po obchvatu téměř přes celou Olomouc. Za benzinovou pumpou Total (po pravé straně) a následně za sjezdem na dálnici do Brna (kam odbočovat nebudete) přijedete až k velké světelné křižovatce u fakultní nemocnice. Na této křižovatce odbočíte doleva a pojedete mírným stoupáním asi 500 metrů. Náš autosalon uvidíte po Vaší pravé straně.

- od Přerova (Zlína, Kroměříže)
Po příjezdu do Olomouce Přerovskou ulicí až na světelnou křižovatku v Hodolanech, zde doleva na obchvat a přes celé město až na křižovatku u fakultní nemocnice (kousek za sjezdem na dálnici do Brna, kam však odbočovat nebudete). Na křižovatce doleva nahoru a stále rovně. Po zhruba 500 metrech narazíte po pravé straně na náš autosalon.