Finanční služby

Ty tam jsou doby, kdy leasing, jako prostředek k získání majetku, byl považován za výsadu podnikatelů. Dnes je tento nástroj finančního trhu vítaným pomocníkem všem, tedy i Vám. S cílem učinit naši nabídku poskytovaných služeb kompletní, přinášíme informace o možnostech leasingu prostřednictvím společností, které tuto službu poskytují ve spolupráci se Škoda Auto. Rozhodnete-li se pro nákup vozu touto formou, seznamte se s nabízenými možnostmi a zvolte tu správnou variantu pro Vás.

Spolupracujeme s řadou leasingových společností na českém trhu. To abychom Vám poskytli nákup vozu značky Škoda za takových podmínek, které skutečně odpovídají Vašim představám. Dlouhodobě doporučujeme zejména tři leasingové společnosti - CAC Leasing, ŠkoFIN a S Auto Leasing.

V nabídce těchto tří společností lze vybírat opravdu z téměř nepřeberného množství leasingových variant.

Auto ve Vašem životě představuje víc než čtyři kola a volant. Potřebujete zajistit jeho financování, postarat se o spolehlivý servis. S kvalitou vozů přímo souvisí i kvalita a solidnost těchto služeb. Škoda Leasing je službou stvořenou výhradně pro značku Škoda. Je originálem kvality. Zaměření pouze na jednu značku je zárukou nejvyšší možné odbornosti poskytovaných služeb.

Je pro Vás úhrada celé částky za vůz nad Vaše finanční možnosti? Láká Vás možnost postupného odpisu z daní Vaší firmy? Zaujala Vás zmínka o havarijním pojištění, po určitou dobu bezplatném? Zaslechli jste o progresi stálým klientům?