O nás

AUTO HÉGR.
Rychlost. Ochota. Kvalita

Společnost AUTO HÉGR, a. s. je autorizovaným prodejcem motorových vozidel Škoda a autorizovaným servisem motorových vozidel značky Volkswagen, Škoda; společnost byla založena v roce 1997. Vstoupila na trh jako autorizovaný prodejce a servis motorových vozidel značky Škoda v Olomouci. Nyní nabízí nejen prodej nových vozů, ale komplexní nabídku, která je spojena s provozem motorových vozidel značky Volkswagen, Škoda a Audi – autorizovaný servis včetně karosářských a lakýrnických prací, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství a prodej ojetých vozů. V roce 2002 společnost AUTO HÉGR, a. s. rozšířila svoji působnost o provozovnu ve Šternberku a v roce 2005 o provozovnu v Šumperku, kde nabízí stejný rozsah služeb jako v Olomouci. AUTO HÉGR, a. s. to je rychlost, ochota, kvalita! V Olomouci, ve Šternberku a v Šumperku. AUTO HÉGR, a. s. je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2008. Společnost byla oceněna za systém ekologického řízení a šetrné chování k životnímu prostředí Ekologickým osvědčením. Tomu odpovídá vysoká vybavenost jak prodejních, tak servisních prostor. Auto je jedním z prostředků, jak se dostat z místa na místo. Včas, bezpečně a pohodlně. Tomu podřizujeme veškeré naše snažení. Prodejem nového vozu naše snaha ani práce nekončí. Myslíme na zákazníky a ve všech směrech se snažíme překračovat jejich očekávání.

Důvody, proč si zvolit za partnera firmu AUTO HÉGR:

- nejlepší ceny
- široký výběr vozů
- profesionální přístup
- příjemné prostředí

Organizační struktura
Prodej nových vozů

Prodej nových vozů je naší hlavní specializací. Máte-li dostatek času a chcete si koupi nového vozu důkladně promyslet, můžete si jej díky široké nabídce vybavení a příslušenství všech námi nabízených modelů sestavit přesně podle přání. Naši prodejci Vám jistě ochotně a profesionálně poradí. Navíc Vám ušetří spoustu času, vědí toho o nových vozech tolik, jako málokdo. Neváhejte jim položit jakýkoliv dotaz! Jestliže už víte přesně, jaké vozidlo chcete, může si vybrat z nabídky vozidel, která jsou okamžitě k dispozici v našich autosalonech v Olomouci, ve Šternberku či v Šumperku. Koupě nového vozidla a jeho financování může být daleko jednodušší, než si myslíte. Nabízíme Vám v rámci našich služeb individuálně přizpůsobené možnosti financování Vašeho nového vozu. Nezáleží na tom, pořizujete-li si nový vůz pro soukromé účely nebo pro potřeby podnikání. Součástí nabídky finančních produktů je i povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidla. Samozřejmostí je odhlášení a přihlášení vozidla v evidenci motorových vozidel nebo například dovybavení nadstavbovými a tuningovými díly. Pro příznivce firmy AUTO HÉGR, a. s. máme připraven výhodný věrnostní systém - Club AUTO HÉGR, který našim zákazníkům přináší řadu výhod. Je realizován prostřednictvím slev a bonusů na zakoupené automobily, náhradní díly a příslušenství a služby autorizovaného servisu. Netýká se ovšem pouze slev a bonusů poskytovaných společností AUTO HÉGR, a. s., ale i jinými smluvními partnery v rámci věrnostního programu Sphere card. Můžete si tak například pořídit dovolenou Vašich snů za nižší cenu, levněji nakoupit spotřební zboží, získat výhodnější pojištění nebo jen platit méně za každodenní nákupy potravin. Club AUTO HÉGR je o ušetřených penězích! Nikoliv o bodech a dárcích.

Důvody, proč si koupit nový vůz u AUTO HÉGR:

- překvapíme Vás akčními modely za skvělé ceny
- zaměstnáváme ochotný personál
- upoutáme Vás profesionálním přístupem a kvalitou nabízených služeb
- v nabídce máme trvale 100 a více vozů okamžitě k odběru
- zajistíme Vám autorizovaný servis a doživotní záruku mobility
- máme spoustu spokojených zákazníků
- garantujeme spolehlivost a dohodnuté termíny
- oceníte odbornost našich prodejců
- nabízíme rychlé a korektní jednání
- poskytneme Vám výbavu navíc zdarma


Námi nabízené vozy představují v mnoha ohledech špičku ve své kategorii s elegantním a reprezentativním designem, jízdním komfortem, úrovní kvality, požitkem z jízdy, zavazadlovým prostorem i poměrem užitné hodnoty a ceny. Pokud se rozhodujete, že rozšíříte, či dokonce nově vybudujete, vozový park Vaší firmy, pak pro Vás máme zajímavou nabídku. Pro velkoodběratele automobilů nabízíme množstevní slevy. Sleva vždy závisí na odebraném množství a vztahuje se na všechny typy vozidel platného prodejního programu.

Jako autorizovaný prodejce děláme všechno proto, abychom Vám nabídli širokou paletu služeb nejen v oblasti prodeje, ale i v následné péči a servisu spojených s provozem vozidla. Informujte se na naše další služby. Poradíme Vám s nejvýhodnějšími leasingovými podmínkami nebo zajímavými slevami na pojištění. Kontaktujte naše provozovny v Olomouci, ve Šternberku či v Šumperku.

Všem firemním zákazníkům nabízíme servisní smlouvy, které přinášejí následující výhody: slevy na realizované služby v rámci servisu, slevy na odebrané náhradní díly a příslušenství, možnost úhrady servisních služeb i náhradních dílů a příslušenství fakturou, faktury s prodlouženou dobou splatnosti, pozvánky na realizované servisní akce, jako jsou například pravidelné jarní a zimní servisní prohlídky.

Prodej ojetých vozů

AUTO HÉGR, a. s. nabízí spolehlivé ojeté vozy všech značek, se specializací na značky Škoda, Seat, Volkswagen a Audi, za seriózní ceny. Všechny vozy, které jsou vykoupeny, jsou důkladně prohlédnuty a na základě jejich technického stavu, jsou určeny podle vypracovaného oceňovacího systému jejich ceny. Klient si může být jist tím, že cena odpovídá kvalitám ojetého vozu. Vůz je možné vyhledávat i prostřednictvím internetu. Kromě toho je nabízen komisní prodej či protiúčet. U vyzkoušených ojetých vozů značky Škoda navíc klient získává výhody profesionálního značkového servisu, originálních dílů a příslušenství. Zákazník vždy najde u firmy AUTO HÉGR, a. s. vyzkoušený ojetý vůz, na který se může dlouho spolehnout. Důvody, proč si koupit ojetý vůz u AUTO HÉGR:

- v nabídce trvale 50 a více vozů okamžitě k odběru
- nejlepší možné ceny
- bezkonkurenční leasing a pojištění
- nejvýhodnější úvěry
- nejrůznější motory, barvy a vybavení
- servisní knížka ke každému vozu
- pouze nehavarované vozy
- garance původu vozu v ČR a číslo karoserie
- ochotný personál
- profesionální přístup, rychlé jednání
- garance dohodnutých termínů
- důkladná testovací jízda a prohlídka na rampě v doprovodu vlastního mechanika
- veškeré formality vyřizujeme zdarma
- každý den nové vozy v nabídce
- karta CLUB AUTO HÉGR


Výkup ojetých vozů všech značek

- peníze vyplatíme ihned a v hotovosti
- veškeré formality vyřizujeme zdarma
- rychlé jednání, profesionální přístup, ochotný personál
- přebíráme veškerou technickou záruku za vůz
- vykupujeme v Olomouci, Šternberku i Šumperku
- pro vůz si sami přijedeme
- příjem vozů do komise i na protiúčet


Prodej originálních dílů a příslušenství

AUTO HÉGR, a. s. nabízí originální díly Škoda, Volkswagen a Audi. Vždy kvalitní, spolehlivé, bezpečné a s dlouhou životností (v nabídce jsou ovšem i díly neoriginální). Záruka je poskytována podle datumu výroby dle zákona. Objednávky originálních náhradních dílů potřebných k provádění servisních oprav jsou realizovány prostřednictvím počítačového ON-LINE spojení s příslušnou automobilkou, jehož využitím je možno na minimum zkrátit dobu, po kterou klient musí čekat na dokončení opravy. Samozřejmostí je prodej zimních a letních pneumatik od nejrůznějších dodavatelů a to i na jiné vozy, než-li Škoda, Volkswagen a Audi.

Spolehněte se na kvalitu
Originální díly jsou kvalitativně identické s díly, které byly použity při montáži vozu. Vlastnosti těchto dílů jsou předepsány konstruktéry vozu, vyzkoušeny v laboratořích i při jízdních zkouškách a průběžně kontrolovány. Výrobce vozu má ty nejlepší znalosti o tom, který díl je pro kterou funkci ve voze přesně určen, a jaké předepsané hodnoty musí díl bezpodmínečně splňovat pro bezporuchovou funkci vozu, garantovanou výrobcem.

Důvody, proč kupovat originální díly a příslušenství u AUTO HÉGR:

- originální díly za míň, než si myslíte
- okamžitě na skladě a k odběru
- široký výběr dílů a příslušenství
- dlouhá pracovní doba
- otevřeno i v sobotu
- ochotný a profesionální personál
- prvotřídní kvalita
- vysoká spolehlivost
- dlouhá životnost
- bezchybná funkčnost
- maximální bezpečnost
- dvouletá záruka


Šetřete při nákupu originálních dílů Škoda Auto nabízí svým zákazníkům cenově výhodnější, ale kvalitativně shodnou variantu, kterou představují originální výměnné díly. Máte možnost vrátit starý poškozený díl a zakoupit za velmi výhodnou cenu díl výměnný. Starý díl je poté zaslán přímo do výrobního závodu, kde je továrně renovován, tzn. rozebrán do posledního detailu, vyčištěn a proměřen. Součásti, které jsou schopné dalšího použití, jsou renovovány, ostatní jsou nahrazeny novými výrobky. Tak vzniká originální výměnný díl Škoda. Stálá kontrola kvality, která probíhá během procesu renovace dílů, zajišťuje výměnným dílům stejné kvalitativní parametry jako novým dílům. Proto poskytuje Škoda Auto na originální výměnné díly stejnou jednoroční záruku jako na nové díly. Jediný rozdíl, podle kterého rozeznáte originální výměnný díl od nového náhradního dílu, je výhodnější cena, a to díky nižším vstupním nákladům na materiál a energii. Cenové zvýhodnění výměnných dílů vzhledem k novým dílům se pohybuje v rozmezí 22 - 55 %.

Výměnné díly - originální sériová kvalita
- dvouletá záruka jako na nový díl
- výhodná cena o 22% až 55% nižší
- široký sortiment
- šetrnost k životnímu prostředí


Servis

Vysoká technická vybavenost servisních prostor umožňuje provádět veškeré opravy na vysoké úrovni. Prováděny jsou veškeré opravy vozů Škoda, Volkswagen a Audi, karosářské a lakýrnické práce, garanční a pogaranční prohlídky, měření emisí, přípravy na technické kontroly (STK), montáže autodoplňků a autorádií, montáže zabezpečovacích zařízení, výměny pneumatik, výměny olejů, ruční mytí, mobil servis nonstop a řada dalších činností spojených s bezproblémovým provozem vozidla. V případě potřeby je nabízeno zapůjčení náhradního vozidla.

Servis mobil představuje pohotovostní servisní službu 24 hodin denně. Drobné opravy na klientově vozidle jsou prováděny okamžitě na místě. V případě složitějších oprav je zajištěn odtah vozidla a jeho přistavení do servisu, ale také klientovo ubytování, případně doprava do místa bydliště.

Důvody, proč využívat autorizovaný značkový servis AUTO HÉGR:

- vysoká technická vybavenost
- odborně vyškolený a ochotný personál
- rychlé přijetí vozu k opravě
- veškeré opravy vozů Škoda, Volkswagen a Audi
- karosářské a lakýrnické práce
- garanční a pogaranční prohlídky
- měření emisí
- přípravy a realizace technické kontroly (STK)
- montáže autodoplňků a autorádií
- montáže zabezpečovacích zařízení
- výměny pneumatik a jejich uskladnění, výměny olejů
- servis za zvýhodněnou cenu HÉGR-TIP
- ruční mytí a čištění vozidla
- doživotní záruka mobility
- mobil servis nonstop 24 hodin denně
- zapůjčení náhradního vozidla
- pravidelné jarní a zimní prohlídky
- dlouhá otevírací doba
- otevřeno i v sobotu
- servisní smlouvy se slevou pro firemní zákazníky
- tunning (individuální design vozu)
- karta CLUB AUTO HÉGR