Nora centrum

NORA PRODEJNÍ CENTRUM
(význam NORA obchodu)


Velká část obchodu je v České republice realizována formou NORA obchodu. Název NORA je odvozen z německého názvu, který (volně přeloženo) znamená „Neautorizovaní odběratelé s rabatem“. Tímto označením jsou definovány dvě velké skupiny zákazníků. Jsou to opravny a dílny, které nejsou přidruženy ke značce Škoda, a majitelé vozových parků.

Sortiment
Škoda originální díly® a Škoda originální příslušenství® se nezaměřují pouze na obrátkové díly, ale v rámci svého programu nabízejí kompletní sortiment dílů použitých při sériové výrobě vozu, které jsou dodávány do vaší dílny nejjednodušším možným způsobem – z jednoho místa od jednoho dodavatele.

Kvalita
Škoda originální díly® a Škoda originální příslušenství® procházejí všemi inovacemi a změnami, ke kterým v průběhu výroby každého modelu dochází, stejně tak i testy a zkouškami, kterým jsou díly pro použití v sériové výrobě podrobovány. Škoda originální díly® a Škoda originální příslušenství® zaručují, že zákazník odjíždí ze servisu s vozem, který je na stejné kvalitativní a bezpečnostní úrovni, jako když sjel z výrobní linky.

Cena
Pro NORA zákazníky jsou v rámci akčních nabídek nabízeny zajímavé slevy na vybraný sortiment Škoda originálních dílů a Škoda originálního příslušenství.

Poradenství
Našim zákazníkům je zdarma poskytováno odborné technické poradenství. V případě potřeby je možné zapůjčit speciální nářadí, po vzájemné domluvě dále provést měření na diagnostických zařízeních (např. VAS) a odhalit tak pravou příčinu závady.

Výdejní místo
Objednané zboží je po domluvě k vyzvednutí buď osobně, nebo je v rámci servisních a prodejních služeb zajištěn rozvoz zboží zdarma.

Záruka
Použití materiálů prvotřídní kvality a špičková technologie výroby Škoda originálních dílů zaručují jejich maximální spolehlivost a dlouhodobou životnost. Na všechny Škoda originální díly® a Škoda originální příslušenství® je poskytována záruka 24 měsíců.

Provozní doba
V NORA Prodejních centrech je otevřeno 6 dní v týdnu – od pondělí do soboty.

Reklamace
V případě chybné identifikace v objednávce bude díl vyměněn za správný – bez penalizace.