Prodej nových vozů

Prodej nových vozů je naší hlavní specializací. Máte-li dostatek času a chcete si koupi nového vozu důkladně promyslet, můžete si jej díky široké nabídce vybavení a příslušenství všech námi nabízených modelů sestavit přesně podle přání. Naši prodejci Vám jistě ochotně a profesionálně poradí. Navíc Vám ušetří spoustu času, vědí toho o nových vozech tolik, jako málokdo. Neváhejte jim položit jakýkoliv dotaz! Jestliže už víte přesně, jaké vozidlo chcete, může si vybrat z nabídky vozidel, která jsou okamžitě k dispozici v našich autosalonech v Olomouci, ve Šternberku či v Šumperku. Koupě nového vozidla a jeho financování může být daleko jednodušší, než si myslíte. Nabízíme Vám v rámci našich služeb individuálně přizpůsobené možnosti financování Vašeho nového vozu. Nezáleží na tom, pořizujete-li si nový vůz pro soukromé účely nebo pro potřeby podnikání. Součástí nabídky finančních produktů je i povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidla. Samozřejmostí je odhlášení a přihlášení vozidla v evidenci motorových vozidel nebo například dovybavení nadstavbovými a tuningovými díly. Pro příznivce firmy AUTO HÉGR, a. s. máme připraven výhodný věrnostní systém - Club AUTO HÉGR, který našim zákazníkům přináší řadu výhod. Je realizován prostřednictvím slev a bonusů na zakoupené automobily, náhradní díly a příslušenství a služby autorizovaného servisu. Netýká se ovšem pouze slev a bonusů poskytovaných společností AUTO HÉGR, a. s., ale i jinými smluvními partnery v rámci věrnostního programu Sphere card. Můžete si tak například pořídit dovolenou Vašich snů za nižší cenu, levněji nakoupit spotřební zboží, získat výhodnější pojištění nebo jen platit méně za každodenní nákupy potravin. Club AUTO HÉGR je o ušetřených penězích! Nikoliv o bodech a dárcích.

Důvody, proč si koupit nový vůz u AUTO HÉGR:

- překvapíme Vás akčními modely za skvělé ceny
- zaměstnáváme ochotný personál
- upoutáme Vás profesionálním přístupem a kvalitou nabízených služeb
- v nabídce máme trvale 100 a více vozů okamžitě k odběru
- zajistíme Vám autorizovaný servis a doživotní záruku mobility
- máme spoustu spokojených zákazníků
- garantujeme spolehlivost a dohodnuté termíny
- oceníte odbornost našich prodejců
- nabízíme rychlé a korektní jednání
- poskytneme Vám výbavu navíc zdarma


Námi nabízené vozy představují v mnoha ohledech špičku ve své kategorii s elegantním a reprezentativním designem, jízdním komfortem, úrovní kvality, požitkem z jízdy, zavazadlovým prostorem i poměrem užitné hodnoty a ceny. Pokud se rozhodujete, že rozšíříte, či dokonce nově vybudujete, vozový park Vaší firmy, pak pro Vás máme zajímavou nabídku. Pro velkoodběratele automobilů nabízíme množstevní slevy. Sleva vždy závisí na odebraném množství a vztahuje se na všechny typy vozidel platného prodejního programu.

Jako autorizovaný prodejce děláme všechno proto, abychom Vám nabídli širokou paletu služeb nejen v oblasti prodeje, ale i v následné péči a servisu spojených s provozem vozidla. Informujte se na naše další služby. Poradíme Vám s nejvýhodnějšími leasingovými podmínkami nebo zajímavými slevami na pojištění. Kontaktujte naše provozovny v Olomouci, ve Šternberku či v Šumperku.

Všem firemním zákazníkům nabízíme servisní smlouvy, které přinášejí následující výhody: slevy na realizované služby v rámci servisu, slevy na odebrané náhradní díly a příslušenství, možnost úhrady servisních služeb i náhradních dílů a příslušenství fakturou, faktury s prodlouženou dobou splatnosti, pozvánky na realizované servisní akce, jako jsou například pravidelné jarní a zimní servisní prohlídky.

Otevírací doba
Olomouc

Po 8:00 - 18:00
Út 8:00 - 18.00
St 8:00 - 18:00
Čt 8:00 - 18.00
8:00 - 18:00
So 8:00 - 12:00
Ne zavřeno
Šumperk

Po 8:00 - 18:00
Út 8:00 - 18.00
St 8:00 - 18:00
Čt 8:00 - 18.00
8:00 - 18:00
So 8:00 - 12:00
Ne zavřeno